Hizmetlerimiz

Antalya Hurda piyasasında Nisa Hurda olarak, hurdacılık sektöründe bir çok hizmetimiz mevcut. Bu hizmetleri verirken hurdacılık sektöründe güven konusunu ön planda tutuyor ve sizleri memnun etmek için çabalıyoruz. Antalya ili ve Akdeniz Bölgesinde faaliyet verdiğimiz hizmet başlıklarımız kısaca şöyle;

Yukarıda ki başlıklara tıklayarak daha detaylı bilgi alabilir, Antalya Hurda piyasasında en iyi firma ile tanışabilirsiniz.

Antalya Hurda 2. El Satışı

Hurda Alım-Satımı denilince kullanılan hurda kelimesi, aslında fiyatının çok uygun olmasından dolayı kullanılan tabirdir. Bizim geri dönüşüm olarak adlandırdığımız bu hizmetten yararlanan bir çok müşterimiz var. Bunun sebebi ise maalesef kapanan işletmeler. Kapanan işletmeler elindeki çalışan malzemeleri acilen çıkarmak istediği için Antalya Hurda piyasasını kullanır. Uygun fiyata alınan bu ürünler çalışır halde oldukları için tekrar satışa çıkarılarak geri dönüşüm sağlanır.

2.El Otel ve Cafe Ekipmanları

Otel, Kafe ve Lokanta gibi yerlerden çalışır durumda alınan cihazları siz değerli müşterilerimize uygun fiyatlarla tekrar satışa çıkarıyoruz. Cihazları yerimizde test etme imkanı sunuyor, sizi memnun etmek için elimizden geleni yapıyoruz.

2.El Otel Malzemeleri

Nisa Hurda olarak Antalya bölgesinde gerçekleştirdiğimiz Otel Yıkımı hizmetimiz mevcut. Bu hizmetimizden geri dönüşüm olarak aldığımız bir çok otel malzemeleri mevcut. Bunların başında gelen, Şezlong, Otel Mobilyaları, Sandalyeler, Aydınlatma Malzemeleri gibi bir çok ürünü adresimizde temin edebilirsiniz.

2.El Beyaz Eşya

Antalya Hurda piyayasında yine bir çok ürünü olan kategori beyaz eşya oluyor. Bu ürünlerden de Tv, Klima, Çamaşır Makinesi, Buzdolabı, Su Sebili gibi ürünleri Nisa Hurda aracılığı ile güvenle temin edebilirsiniz.